Про сауну

Мiсткiсть: до 10 чол.

 Площа: 120 метрів квадратних.

Вид парної: російська на дровах

Баннi послуги: віники (дубові)

Басейн: з фільтрацією   2x2.5

Технiка: місцеве телебачення

Для вiдпочинку: кімната вiдпочинку

Додатковi послуги: стоянка пiд охороною, мангал, готель

 Опис: Запрошуємо Вас в Озерце, неповторний куточок казкової тиші неподалік від рідного Луцька. Тут на Вас чекає незабутнє відкриття - Озерецъкі бані, де Ви зможете провести час із користю та сповна насолодитися незабутнім відпочинком.

Від міста Вас відділяє лише 5 кілометрів. Всього 5-10 хвилин у дорозі! I Ви залишаєте далеко позаду усі робочі проблеми та домашні клопоти, отримуючи всі умови для комфорту та повноцінного відпочинку.

Свіже повітря, яке дарує відчуття легкості та неймовірної свободи, запах дерева у будиночках навіює приємні спогади, а вміло продумане планування відпочинку забезпечить Вам спокій та абсолютну конфіденційність.

До Ваших послуг

·         Комфортабельні двоповерхові дерев'яні котеджі з усіма необхідними побутовими зручностями, в тому числі й кімнатою відпочинку, аналогів якій годі й шукати. Кожен котедж огороджений високим парканом та має прилеглу територію, де Ви можете спокійно залишити свій автомобіль та бути впевненим у безпеці свого відпочинку.

·         Тут можна приємно провести час як у дружній компанії, так і з сім'єю та дітьми. Створені всі умови для комфортного сімейного відпочинку, зокрема, позитивною відмінністю є те, що у приміщеннях не палять, тож Ви можете сповна насолодитись неповторним запахом справжнього дерева у будиночках. Якщо ж Ви палите, то можете зробити це на вулиці, вийшовши на ганок, де Вам ніхто не заводить.

·         Парні, побудовані за найсучаснішими технологіями на основі виключно природних матеріалів. Тут використовують лише дубові віники. Розроблена унікальна вентиляційна система, завдяки чому повітря збагачується киснем, а дубові дрова забезпечують постійно високу температуру.

·         Басейн із прозорою водою. Купаючись у басейні Ви можете спостерігати, що відбувається за вікном і при цьому бути переконаним, що ніхто не потривожить Вас і не перерве Ваш відпочинок.

·         На вулиці є мангал, тож Ви можете насолоджуватися власноруч приготованими шашликами.

·         На території розміщений мотель. Двокімнатний номер люкс за привабливою ціною.

Відвідайте Озерецькі бані та перевірте на собі усі переваги повноцінного відпочинку душею і тілом!