Сауна і масаж як допомога при схудненні

Серед чисельних методів схуднення є ще такий метод як схуднення за допомогою лазні чи сауні. Сьогодні ми вам розповімо, як правильно худнути в сауні та як правильно робити обгортання та маски.

Що для лазні, що для сауни – правила практично однакові, але якщо ви сидите на дієті, то вам краще відвідувати суху сауну, тому що зниження ваги при такому методі відбувається за рахунок видалення зайвої рідини з організму, а в сухому повітрі сауни якраз оптимальне випаровування. У сауні активізується циркуляція крові і лімфи і посилюється обмін речовин, виводяться шлаки і токсини, шкіра стає дуже пружною.

Відвідувати сауну слід один-два рази на тиждень по дві години. Перед самою парною обов’язково прийміть душ, але не мочіть волосся. Намагайтеся заходити в парну якомога частіше, але ненадовго. 

При виході з парної слід занурюватися в басейн. Завдяки таким процедурам через перепади температур обмін речовин в організмі прискорюється, що призводить до спалювання калорій.

Під час відвідування сауни вживайте менше газованих напоїв і солодкого чаю. Результат не змусить вас довго чекати, адже вже через три дні ви скинете близько одного кілограма.

Можна вибрати одну з саун з широким спектром різноманітних послуг. Тут вам запропонують не тільки парну і басейн, а й масаж, в тому числі пінний і антицелюлітний, який прекрасно зміцнює м’язи. Найчастіше пропонується ручний класичний масаж проблемних зон. Цей вид масажу широко розповсюджений, масажист глибоко впливає на підшкірну жирову клітковину.

Поліпшується кровопостачання уражених целюлітом зон, шкіра підтягується і стає більш еластичною. До недоліків методу можна віднести те, що процедура викликає біль, при ніжній шкірі неминуча поява синців.

Апаратний масаж відрізняється тільки тим, що масажувати буде не масажист, а спеціальний вибромасажер. Апарат більш детально проробить проблемні ділянки, але машина не зможе врахувати індивідуальні особливості кожної пацієнтки.

Пінний масаж проводиться віскозними рукавичками. Під час процедури розминаються проблемні зони, витягаються всі суглоби, хребет. Наприкінці процедури масажист мастить тіло ефірною олією, і шкіра стає ніжною і бархатистою.

Тайський масаж – це точковий масаж всього тіла з елементами пасивної йоги і розтягнень. Тайський масаж приводить в тонус м'язи, стимулює кровообіг, підвищує еластичність зв'язок і рухливість суглобів, відновлює механізми саморегуляції організму.

Маски для схуднення в сауні

Після розпарювання наша шкіра робиться дуже чутлива до компонентів масок для тіла, тому зараз саме той час, коли потрібно зробити йому подарунок у вигляді маски для схуднення. Візьміть 4 столові ложки меду, 2-3 краплі ефірної олії, яка вам подобається, і 4 столові ложки жирних вершків.

Перед другим заходом в парну можна натерти тіло сіллю – це також сприяє схудненню. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, то додайте в сіль мед. Після натирання обгорніться рушником і посидьте так 3-5 хвилин. Потім вийдіть з парної і полежіть ще так хвилин 15, не приймаючи душ. Після цього можна обмитися теплою водою і відпочити 20 хвилин.