Парна лазня - задоволення і користь

Парна лазня традиційно вважається відмінною профілактикою багатьох хвороб, а також відома своїм загальнозміцнюючим і тонізуючим впливом на організм людини, чим пояснюється її популярність у багатьох країнах світу. За умови дотримання всіх існуючих правил відвідування парної лазні вона благотворно впливає на людину, повертаючи йому позитивний настрій і життєлюбство.

Оздоровчий ефект від відвідин парної лазні не може настати відразу ж після першого відвідування. Тому дану процедуру варто проводити регулярно, один раз на тиждень. Тільки в цьому випадку ви можете очікувати якихось позитивних змін в стані свого організму. Для жінок найприємнішою з них стане розгладження зморшок, підвищення пружності шкіри і, зрозуміло, втрата ваги. Жоден косметичний засіб не зможе гарантувати вам такі результати.

Радує любителів попаритися і те, що лазнева процедура сприяє зниженню молочної кислоти в організмі, яка, в свою чергу, є головною причиною втоми. Баня володіє вираженим заспокійливим ефектом, допомагає боротися зі стресом, нервозністю, швидкої втомлюваності. Баню варто відвідати і в тому випадку, якщо у вас порушений обмін речовин. Протягом процедури в організмі людини збільшується споживання кисню, частішає дихання, поліпшується вентиляція легенів, завдяки чому швидкість протікання обмінних процесів істотно збільшується.

Від розпарювання розкриваються пори шкіри, тому після останнього заходу в парильню вам потрібно ретельно вимитися жорсткою мочалкою, щоб видалити всю накопичену на поверхні шкіри бруд. Якщо ви купили маски для догляду за шкірою, то неодмінно зробіть їх у лазні. Ефект їх використання в лазні значно підвищується.

Відвідуючи парну лазню, не забувайте про дотримання заходів безпеки. Перед заходом в парну ви повинні обмотати голову рушником або надіти спеціальну повстяну шапочку. Перший захід у лазню не повинен тривати більше 5-7 хвилин, після чого дайте вашому організму відпочити протягом 15-20 хвилин. Пийте в цей час невеликими ковтками свіжозаварений чай, сік, квас або мінеральну воду.

Дотримуючись цих нескладних рекомендації, ви зможете відпочити в парній лазні і душею, і тілом, а її відвідини доставить вам лише задоволення і не насупиться неприємними наслідками.