Банні процедури: зробіть подарунок вашій шкірі!

Банні процедури - не просто приємне і корисне для організму проведення часу, це ще й недорогий і ефективний спосіб підтримки краси нашої шкіри. Лазня очищає шкіру, покращує її живлення, позитивно впливає на її функції і, в кінцевому рахунку, дає косметичний ефект без ознак непереносимості або алергічної чутливості.

 

Ідеальним засобом для повноцінного очищення всієї поверхні шкіри є лазня

Наша шкіра піддається щоденному дії різних агресивних факторів: пил, вітер, забруднена зовнішнє середовище, холод чи спека ... Ми досить ретельно намагаємося очищати шкіру обличчя спеціальними засобами. Але ми не отримуємо глибокого очищення і часто не можемо позбутися від акне і чорних крапок. Крім того, в повсякденному житті ми не приділяємо належної уваги шкірі шиї, тіла, рук і ніг, задовольняючись частим душем або ванною і зволожуючими засобами. Адже наша шкіра потребує більш ретельного догляду.

Сприятлива дія банних процедур на шкіру

  • Поєднання вологості і спеки сприяє розслабленню і пом'якшення шкіри.
  • Жар як би зсередини розкриває наші пори і ретельно їх очищає, видаляючи забруднення і чорні крапки, які потім легко змиваються. Лазня цілком може замінити найефективнішу очищувальну маску.
  • Спека стимулює кровопостачання, що проявляється почервонінням шкіри. До поверховим верствам шкіри надходить з кров'ю набагато більше поживних речовин і кисню, посилюються окислювальні і відновні процеси.
  • Баня тренує судинну систему, у тому числі і периферичну, що покращує колір обличчя.
  • Високі температури і вологість стимулюють так зване шкірне дихання, коли через тисячі потових залоз по всьому тілу з організму виводяться шлаки, токсини та інші непотрібні елементи. Таким чином, не тільки шкіра, але і весь організм отримує глибоке очищення. У лазні наш організм здатний вивести через шкіру протягом години стільки шкідливих речовин, скільки нирки будуть виводити протягом цілої доби.
  • виділяються разом з потом речовини допомагають зняти ороговілий шар з шкірного покриву. Таким чином, в парній досягається ефект пілінгу.
  • Банні процедури дозволяє налагодити роботу сальних залоз, що є профілактикою ранніх зморшок, а так само наближає шкіру незалежно жирна вона або суха до нормального стану.
  • Видаляються з поверхні особи бактерії, пилоподібні частки, відмерлі клітини і шкірні виділення, які часто є причиною закупорки пір і запалень.
  • Вплив лазні на шкіру обумовлено контрастними температурними умовами. Обливання холодною водою або плавання в прохолодному басейні після парної чудово тонізує шкіру і допомагає зберегти її пружність. Після такого загартовування шкіра заряджається енергією, стає гладкою і еластичною, особливо при регулярному відвідуванні лазні.
  • Лазня є хорошим помічником в боротьбі з целюлітом, причина виникнення якого пов'язана з проблемами обміну речовин і порушенням нормального переміщення міжклітинної рідини. Банні процедури підсилюють обмін речовин, мікроциркуляцію в периферичних судинах і струм лімфи. Лазня допомагає впоратися з ефектом «апельсинової кірки» тільки в поєднанні з дієтою, масажем і фізичним навантаженням.