Баня і їжа. Що взяти з собою?

«Сам процес миття, який в лазні виглядає як урочистий обряд, а в ванній - просто змивання бруду». Цитата з відомого фільму «Іронія долі, або З легким паром!» Якнайкраще описує не тільки сам гігієнічний процес, але і позначає місце для зустрічей з друзями.
Як після походу в лазню не опинитися на лікарняному ліжку?
 Треба розуміти, що відвідування лазні - це фізичне навантаження, яке можна порівняти з тренуванням. Тому тут як у спортсменів - прийняття їжі за 2-3 години до парної. Адже для підтримки хорошого травлення необхідно, щоб кишечник в належній мірі забезпечувався кров'ю. А в лазні під впливом дуже високої температури відбувається перерозподіл кровотоку, і кров більшою мірою приливає до шкіри. В результаті їжа, з'їдена до лазні, починає бродити спочатку в шлунку, а потім і в кишечнику. І, відповідно, у людини можуть з'явитися болі в животі.

Пам'ятайте: коли йдете в баню, ваш організм не повинен «вирішувати питання перетравлення їжі».Поїсти після лазні можна вже буде через 1-1,5 години. Але вже якщо дуже хочеться перекусити, то відмінно підійде свіжий огірок через свою низьку калорійність.